REGIONALNA DYREKCJA OCHRONY ŚRODOWISKA W POZNANIU

REGIONALNA DYREKCJA OCHRONY ŚRODOWISKA W POZNANIU

  • Z uwagi na występujące wiatrołomy i związane z tym utrudnienia w poruszaniu się zakazano wstępu do rezerwatu Buki nad Jeziorem Lutomskim – więcej.

  • Trwa druga edycja konkursu o Polską Nagrodę Krajobrazową "Krajobrazowe Inspiracje". Projekty można zgłosić do 15 października 2014 r., więcej. Zapraszamy

Aktualności
Warsztaty

Z przyjemnością informujemy o organizowanych przez Regionalną Dyrekcję Ochrony Środowiska w Poznaniu warsztatach Procedura oceny oddziaływania na środowisko - współpraca między organami administracji publicznej.


2014-08-29
"Krajobraz dobry i zły" - konkurs fotograficzny

Rozpoczął się ogólnopolski konkurs fotograficzny „Krajobraz dobry i zły”. Zapraszamy do udziału wszystkich miłośników przyrody i polskiego krajobrazu, zdjęcia należy przesyłać do 19 września 2014 r.


2014-08-29
O ładzie przestrzennym w kształtowaniu krajobrazu

26 sierpnia 2014 r. w Pałacu Prezydenckim odbyła się konferencja "Krajobraz a energetyka wiatrowa – poszukiwanie ładu", której gospodarzem był Sekretarz Stanu w Kancelarii Prezydenta RP Olgierd Dziekoński. W wydarzeniu uczestniczył Regionalny Dyrektor Ochrony Środowiska w Poznaniu


2014-08-27
Konferencja Środowisko Informacji

Zapraszamy do udziału w konferencji „Środowisko informacji” poświęconej udostępnianiu informacji o środowisku w sieci. Spotkanie odbędzie się w dniach 1 - 2 października 2014 r.


2014-08-07
Konsultacje społeczne planu zadań ochronnych i dwóch planów ochrony

Rozpoczynają się 21-dniowe konsultacje społeczne dotyczące zmiany planu zadań ochronnych dla obszaru Natura 2000 Torfowisko Rzecińskie oraz sporządzenia planów ochrony dla rezerwatów „Jakubowo” i „Studnica”.


2014-08-12
Więcej
Kalendarium